علی علیزاده، گفتمان امنیت ملی و ذبح عدالت و آزادی

هاتف خالدی | برگزیده ،‌ سیاسی | ۱۳:۲۷ ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

علی علیزاده، را منی که بیش از ده سال است در خارج از ایران زندگی می کند و این راه رفته را پیش تر آزموده است خوب درک می کنم.

علی علیزاده اولین نفری نیست که در خارج از کشور با گفتمان #امنیت_ملی و #استقلال در ردای دفاع از جمهوری اسلامی در آمده است. در جمع ایرانیان وطن فروش و دولت های ضد انسانی غربی که ایران را تحریم کرده اند و با ابزار رسانه ای قدرتمندشان این را در اذهان برخی از غرب پرستان ایرانی و قاطبه ملل غربی جا انداخته اند که جریمه دسته جمعی ایرانیان حق آنهاست و حمله نظامی و تجزیه #کشورهای_منطقه تنها راه سر به زیر کردن دولت های اقندار گرای خاورمیانه است،‌ دفاع از استقلالِ کشور و سیاست های خارجی ایران یک عکس العمل و #واکنش_انسانی و در عین حال شجاعانه و وطن دوستانه است.

علی علیزاده – با وجود آن پیشینه تاریک ۸۸ و تحلیل گری برای صدای لندن با گزاره تکراری «ایران یک حکومت اقتدارگرا دارد» – امروز با بیانی قوی و با حمایت خاص نهادهای رسانه ای در داخل کشور تبدیل به یک #سوپراستار_انقلابی تمام عیار شده است که از قلب لندن برای ما از امنیت مرزهای غربی و شرقی ایران و لزوم حضور نظامی ما در #سوریه سخن می گوید و هشدار می دهد که غربی ها با حمایت عربستان و امارات و غیره به دنبال « کلنگی کردن» ایران هستند.

علی علیزاده اما،‌ در ادامه گفتمان عالی امنیت ملی و استقلال،‌ #عدالت را از اولویت انداخته است. او در ایران زندگی نمی کند و مسلم است که وضع داخلی ایران برای او در درجه دوم اهمیت قرار داشته باشد. او اگرچه گاهی از وضعیت کارگران،‌ حقوق معلمان و اصناف دیگر و یا وضعیت فساد و اشرافیگری و خاندان سالاری و الیگارشی در داخل چیزهایی می گوید،‌ اما از آنجا که راهبرد و ماموریت او مواجهه با چهره های رسانه ای ایرانی ضد جمهوری اسلامی در خارج از کشور است،‌ صحبت های دیگرش در حد نمایش های کم اثر و بی کاربردی باقی می ماند که حتی به مذاق طرفداران به اصطلاح #انقلابی او در داخل کشور و حامیان رسانه ای اش هم خوش نمی آید.

علی علیزاده که هر روز با میل توجه رسانه ای، بیشتر در نقش خود فرو می رود،‌ #آزادی و #جمهوریت را که دو شعار دیگر انقلاب اسلامی بودند فدای استقلال کرده است. علی علیزاده این به گفته خودش « سرباز تخریب چی  جمهوری اسلامی در رسانه های ضد ایرانی»، اگرچه کارکردش برای جمهوری اسلامی در فضای ضدانقلابی خارج از مرزها مفید و اثربخش است،‌ اما تبدبل شدنش به روش بحث و الگوی جوانان مذهبی و انقلابی در داخل کشور، از آنجا که عدالت و آزادی را ذبح و قربانی کرده است،‌ ناروا و #ضدارزش است..

درست است که استقلال سنگ بنای دوام و موجودیت است اما جمهوری اسلامی قرار است چیزی بیشتر از تمامیت ارضی و استقلال و قدرت منطقه ای باشد.

بدون دیدگاه | مشاهده نظرات
نظرات
بدون دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

مطالب برگزیده

پاسخ علامه حکیمی به کسانی که علی را ثروتمند معرفی کرده اند

آقای پناهیان در سخنرانی شب عاشورای امسال در مسجد دانشگاه امام صادق در بخش هایی از سخنان خود با نقل روایتی از اموال امام علی می گوید

«طلحه و زیبر گفتند علی بن ابی طالب پول ندارد می خواهد خلیفه شود. امیر المومنین علی علیه السلام دستور داد به عمالش که پولهای من را که دستتان است و دارید با آن کار می کنید بیاورید. یک تپه ای از پول نقد شد.»

پناهیان و اندیشه ای که ضد خود را تولید می کند

سخنرانی شب گذشته پناهیان در تشویق جوانان حزب الله به سرمایه گذاری اقتصادی، محتوای ناقص الخلقه عبارتهای ماکس وبر در کتاب «اخلاق پروتستان و روح سرمایه داری» بود.

علی علیزاده، گفتمان امنیت ملی و ذبح عدالت و آزادی

علی علیزاده اولین نفری نیست که در خارج از کشور با گفتمان #امنیت_ملی و #استقلال در ردای دفاع از جمهوری اسلامی در آمده است. در جمع ایرانیان #وطن_فروش و دولت های #ضد_انسانی غربی که ایران را تحریم کرده اند و با ابزار رسانه ای قدرتمندشان این را در اذهان برخی از غرب پرستان ایرانی و قاطبه ملل غربی جا انداخته اند که جریمه دسته جمعی ایرانیان حق آنهاست و حمله نظامی و تجزیه #کشورهای_منطقه تنها راه سر به زیر کردن دولت های اقندار گرای خاورمیانه است،‌ دفاع از استقلالِ کشور و سیاست های خارجی ایران یک عکس العمل و #واکنش_انسانی و در عین حال شجاعانه و وطن دوستانه است.

این صدای پر بغض و اندوه کارگر هفت تپه است

در دو راهی ممیزی و تبدیلش به گزارشی رسمی یا انتشار بی‌کم و کاستش روی نت، دومی را انتخاب کردم. شاید کمتر دیده شود اما حداقل صدای آنها که رسانه‌ای ندارند بریده نمی‌شود.

یادآوری سخنان اعتدالیون در زمان انتخابات

ویدیوهای یادآوری سخنان ظریف،‌ جهانگیری و روحانی و سایر حضرات اصلاح طلب و اعتدال در زمان انتخابات ریاست جمهوری نه به هدف حمله به دولت روحانی و نه به هدف تحقیر سیاست های اقتصادی شکست خورده و یا سیاست های خوار و خفیف کننده دولت در عرصه بین الملل…

مبارزه با مفسدین اقتصادی؛ وقتی دادستان هم مفسد از کار در آمد

مبارزه با مفسدین اقتصادی؛ وقتی دادستان هم مفسد از کار در آمد

اردیبهشت ۱۳۶۳ – تهران احمد پروین گفت که برادرش محمد خواسته عصر به خانه‌شان برویم. من، احمد، محسن و یکی دوتای دیگر رفتیم. محمد گفت: – آقای نخست‌وزیر دستور داده برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، یه ستاد تشکیل بشه تا جلوی دزدی‌ها رو بگیره. قراره این ستاد که زیرنظر دادستان تهران کار می‌کنه، اول دزدهای […]